Volg ezel Lodewijk tijdens zijn pelgrimsroute…

Samen met ezel Lodewijk op pad.
Het zal Lodewijk niet veel uitmaken welke inspirerende gedachten Tjerk Ridder heeft om hem mee op pad te nemen, hij mag mee, dat telt voor Lodewijk. Tjerk gaat een vrij oude en vrij onbekende pelgrimsroute lopen samen met ezel Lodewijk. Het is de route van Marinus van Tours, die wij kennen als Sint Maarten. De route loopt van Parijs naar Utrecht, zo’n 800 km en Tjerk noemt het “In het licht van Martinus. Ze lopen van 1 juli tot 2 sept. Onderweg wil Tjerk kijken wat er zoal op zijn pad komt en of hij ook barmhartig en solidair kan zijn en kan delen aan mensen waaraan hij wil geven. Er is daarvoor een crowdfunding project gestart. Ezel Lodewijk komt van de Ezelshoeve in Baarle Nassau. Ik ga Tjerk volgen op social media en als hij terug is heeft hij een interview toegezegd. Ik heb zelf ook ervaring met pelgrimeren en met meerdaagse ezelwandelingen, dus ik kan me een beetje inleven. Ik wens hem heel veel mooie en bijzondere momenten, samen met Lodewijk. Voor wie hem ook wil volgen:
www.facebook.com/tjerk.ridder
www.youtube.com/tjerkridder
www.tjerkridder.com

Joke Martens